Şef Departament în Construcţii

IMC Group

10 Сентября 2024

IMC Group, Holding care activează cu succes pe piața Republicii Moldova în domeniile B2B, Comerț și Distribuție Internațională, Construcții și altele, anunță concurs pentru poziția vacantă:

Responsabilitățile postului:

  • organizarea ciclului complet al lucrărilor de construcții și montaj;
  • lucrul cu documentele normative în construcţii, organizațiile de antrepriză;
  • întocmirea și coordonarea graficelor de lucru;
  • gestionarea si coordonarea activitatii  brigăzilor de construcții;
  • relaționare cu organele de control (responsabile pentru supraveghere tehnică, de autor);
  • întocmirea și completarea documentelor executorii (acte de constatare a lucrărilor ascunse, registre de lucrări,    grafice de executare a lucrărilor);
  • controlul calității și termenelor de executare a lucrărilor;
  • angajarea subantreprenorilor.

Cerințe:

  • studii superioare în domeniul construcțiilor industriale și civile;
  • deținerea certificatului de atestare;
  • experiență de сel puțin 3 ani în construcții;
  • cunoașterea metodelor și procedeelor de asigurare a calității în construcții;
  • cunoasterea proceselor tehnologice de executare a lucrărilor de construcții;
  • cunoștințe de operare PC:  Word, Excel (cunoștințe de AutoCad, WINSMETA sunt binevenite),
  • posesia automobilului propriu;
  • permis de conducere categoria B.

Oferim:

  • Salariu se discută individual la interviu;
  • post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
  • posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte importante de construcție și renovare din cadrul companiei.
  • multiple posibilități de a pune în practică cunoștințele și competențele profesionale, oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră;
  • asigurăm volum de lucru 12 luni pe an.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: receptie@imc.md.

Vă rugăm să indicați poziția pentru care aplicați!

E-mail: receptie@imc.md
Tel: 078803010

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть