Inginer-șef

IMC Group

10 Сентября 2024

IMC Group, Holding care activează cu succes pe piața Republicii Moldova în domeniile B2B, Comerț și Distribuție Internațională, Construcții și altele, anunță concurs pentru poziția vacantă:

Inginer-șef

Responsabilități cu privire la:

  • Gestionarea serviciilor de mentenanță;
  • Punerea în funcțiune a noilor instalații, echipamente, utilaje etc.;
  • Toate tipurile de rețele inginerești interne și externe (electricitate, alimentare cu apă, canalizare, gaz, încălzire, sisteme de ventilație, aer condiționat etc.);
  • Însușirea și respectarea prevederilor normelor, regulamentelor, procedurilor și reglementărilor care se aplică în activitățile pe care le efectuează (norme PSI și SSM, etc);
  • Modernizarea utilajelor existente;
  • Elaborarea și gestionarea bugetului de mentenanță și întreținerea clădirii;
  • Coordonarea activităților de întreținere a clădirilor și a instalațiilor din dotarea acestora;
  • Responsabilități cu privire la probleme tehnico-administrative (urmărire lucrări la instalații și clădiri, achiziții publice, recepția lucrărilor);
  • Coordonarea cu furnizorii de materiale;
  • Asigurarea funcționării tuturor tipuri de echipamente;
  • Supravegherea stării tehnice a echipamentelor, utilajelor și a instalațiilor;
  • Organizarea reparațiilor a echipamentelor, utilajelor și a instalațiilor.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul electro-energetic, tehnic și/sau construcții;
  • Cunoștințe vaste în domeniul normelor tehnice, normelor securității și sănătății muncii, legislației în vigoare;
  • Experiență într-o funcție similară minim 5 ani;
  • Cunoştinţe de operare pe calculator (Word, Excel etc.) Autocad, WINSMETA;
  • Cunoștințe avansate a limbilor: română, rusă;
  • Abilitatea de a lucra cu devizele de cheltuieli;
  • Calități de lider și un bun conducător de echipă;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Posesia autovehiculului propriu este obligatorie.

Oferim:

  • Salariu se discută individual la interviu;
  • Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte importante de construcție și renovare din cadrul companie;
  • Multiple posibilități de a pune în practică cunoștințe și competențele profesionale, oportunitatea de a avansa în carieră;
  • Asigurăm volum de lucru 12 luni pe an.

Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.

Persoanele interesate vor transmite CV-ul în format electronic, la adresa de e-mail receptie@imc.md, cu mențiunea în subiectul mesajului funcția pentru care aplică.

E-mail: receptie@imc.md
Tel.: 078803010

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Inginer-șef

Ferma cu Origini • Вчера, Кишинев

Отправить CV

Inginer Șef

Steaua Reds SA • Вчера, Кишинев

Inginer Șef

Oiltech • Вчера, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть