Manager Vânzări

Aviapages

17 Сентября 2024

„Aviapages” este compania ce oferă soluții IT în domeniul aviației de afaceri.

Noi dezvoltăm sisteme care fac posibilă închirierea unui business jet, calcularea duratei unui zbor charter și a costului acestuia, accesarea bazei de date a operatorilor de aeronave, avioanelor, orarului zborurilor etc.

Ne-am lansat acum 10 ani și astăzi constatăm cu mîndrie că produsele noastre sunt integrate în cele mai mari sisteme din domeniul aviației de afaceri, fapt ce demonstrează că am contribuit substanțial la dezvoltarea acestei ramuri și am reușit să creăm instrumente valoroase utilizate de profesioniștii din întreaga lume.

Locația postului: Chișinău
Studii: cel puțin superioare incomplete
Experiența profesională: nu contează
Salariu: se negociază
Program de lucru: part time

Avem nevoie de o persoană energică, responsabilă și perseverentă dornică să activeze pe piața vînzărilor și închirierilor de avioane.

Responsabilități:

  • identificarea clienților noi, prezentarea companiei și vînzarea serviciilor oferite de aceasta;
  • menținerea relațiilor cu clienții existenți;
  • relaționarea cu clienții în raport cu produsul;
  • gestionarea conținutului paginii web a companiei;
  • administrarea bazei de date cu clienți și a CRM.

Cerințe:

  • cunoașterea limbii engleze cel puțin la nivel intermediar;
  • cunoștințe avansate de operare PC, cunoașterea programelor Word, Excel;
  • studii în domeniul marketingului sau al filologiei limbii engleze (reprezintă un avantaj);
  • experiența în domeniul vînzărilor sau al relațiilor cu clienții (reprezintă un avantaj).

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@aviapages.com.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть