Content Manager

Aviapages

17 Сентября 2024

Compania „Aviapages.com”este un jucător activ pe piața aviației comerciale,  oferind soluții IT pentru specialiștii în domeniu încă din 2014. Produsele noastre (cataloage, calculatoare de timp și distanță, rapoarte speciale privind starea vremii, solicitări de zboruri charter și multe altele) sunt utilizate pe scară largă în Europa, Rusia, Turcia, SUA și în alte regiuni.

Responsabilități:

  • completarea paginii web cu conținut;
  • lucrul cu baza de date a avioanelor și a operatorilor din aviația comercială;
  • Social Media Marketing;
  • căutarea informației despre companii pe Internet.

Cerințe:

  • buna cunoaștere a limbii engleze (scris și vorbit);
  • studii superioare finalizate sau în curs de desfășurare;
  • buna cunoaștere a limbii ruse;
  • bune cunoștințe de operare PC și de navigare pe Internet;
  • buna capacitate de învățare.

Oferim:

  • salariu stabil;
  • program de lucru full time sau part time, ce poate fi combinat cu studiile;
  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • un colectiv binevoitor;
  • un mediu perfect pentru autorealizare și dezvoltare profesională și personală.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@aviapages.com.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Контент-менеджер

Conditionere.md • 9 Сентября 2024, Кишинев

Отправить CV

Content manager

RTI • Вчера, Кишинев

Hot Software • 14 Сентября 2024, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть