Graphic Designer

Rogob carne si mezeluri

20 Septembrie 2024

ROGOB SRL - una din cele mai mari întreprinderi de produse din carne și mezeluri din Moldova, anunță concurs pentru funcția:

Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcţia de Graphic Designer, care va completa armonios echipa de Marketing.

responsabilitățile tale:

  • crearea de materiale grafice pentru campanii de marketing online și offline
  • conceperea design-ul pentru materiale promoționale personalizate, inclusiv afișe, bannere și broșuri
  • pregătirea machetelor pentru tipar și confecționare
  • elaborarea creativă a conținutului vizual pentru diverse platforme și canale de comunicare
  • prelucrarea pozelor, crearea de ilustrații și colaje
  • comunicarea cu echipele beneficiare pentru pregătirea conceptelor grafice

ce așteptăm:

  • experiență în domeniu: 2 ani de activitatea, cel puțin
  • cunoștințe solide în Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign; CorelDraw)
  • generator de idei creative
  • grad înalt de autonomie
  • abilități excelente de comunicare
  • abilități de organizare a timpului și de prioritizare a sarcinilor

ce oferim:

  • carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară
  • remunerare atractivă
  • mediu de lucru dinamic alături de o echipă prietenoasă
  • prânz asigurat de Companie

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază CV-ul la adresa de e-mail: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.
Te așteptăm în echipa Rogob!

E-mail: hr@rogob.md
Telefon: 060 200 961

Alte anunțuri publicate de această companie