Designer Graphic

Fitness Mama

20 Septembrie 2024

Angajăm:

Suntem cel mai mare proiect de fitness pentru femei din mediul online românesc - Fitness Mama!

Din 2019 și până acum am ajutat peste 350 000 de femei să slăbească și să revină la formele dorite după naștere. :) Avem ambiția să devenim o comunitate globală și dacă vrei să faci parte din echipa care va realiza acest scop - welcome on board! :)

Se caută un designer cu experiență și dorință enormă de a crește în această meserie.

Responsabilități:

  • design la banere pentru social media și reclamă targetată;
  • design la diferite PDF-uri;
  • proiectarea prezentărilor pentru webinare;
  • cunoștințe în web design va fi un avantaj mare.

Cerințe:

  • experiență de lucru în domeniul design - cel puțin 2 ani;
  • cunoașterea editorilor grafici (Photoshop, Illustrator, InDesign, Sketch, Figma);
  • capacitatea de a evalua în mod real complexitatea și deadline-ul sarcinilor;
  • capacitatea de a descompune sarcinile provenite de la părțile interesate;
  • disponibilitatea de a oferi portofoliul și de a executa o sarcină de testare.

Pe lângă responsabilitățile și sarcinile formale, există activități la care poți participa, după dorință. De exemplu:

  • Lucrul cu ghidurile și implementarea acestora în comunicații.
  • Sugerarea ideilor pentru îmbunătățirea și optimizarea imaginilor.
  • Participarea la proiecte speciale, la crearea de produse cu emblema companiei și la activitățile interne.

Condiții salariale:

  • negociabil, în dependență de competențele tale;
  • posibilitatea de lucru la distanță;
  • grafic flexibil de lucru, dar cu deadline-uri stricte.

Alte anunțuri publicate de această companie