Specialist reparație TV
Darwin

20 Сентября 2024

Dacă ești pasionat de tehnologie și ești gata să contribui la o experiență unică pentru clienții noștri, Alătură-te Echipei Noastre ca Specialist în Reparații TV!

Responsabilitățile Tale:
  • Descoperi și repari cu măiestrie defectele televizoarelor, readucându-le la viață.
  • Te deplasezi la clienți pentru a rezolva problemele rapid și eficient.
  • Previi defecțiunile și le elimini înainte de a deveni o problemă.
  • Oferi sfaturi și consultanță clienților despre utilizarea și întreținerea televizoarelor.
  • Întocmești rapoarte detaliate despre intervențiile tale de succes.
Cerințele Noastre:
  • Experiență în reparația televizoarelor (minim 3 ani).
  • Cunoștințe profunde despre funcționarea și componentele televizoarelor de diverse mărci și modele.
  • Abilități excelente de diagnosticare și reparație a dispozitivelor electronice.
  • Precizie, responsabilitate și pasiune pentru perfecțiune.
Compania oferă:
  • Un salariu atractiv și competitiv.
  • O atmosferă de lucru prietenoasă și profesionistă.
  • Oportunități reale de creștere și dezvoltare profesională.
  • Acces la echipamente moderne și variate pentru lucru.
  • Reduceri pentru achiziții și servicii oferite de companie.
Ești interesat? Atunci trimite CV-ul pe: hr@darwin.md, indicând în subiect postul vacant.

De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente

E-mail: hr@darwin.md
Tel.: (+373) 68 80 09 04

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть