Specialist Meta Ads cu Experiență

Meraki Bureau

19 Сентября 2024

Suntem în căutare de:

Salutare!

Meraki Bureau, agenția de marketing orientată către rezultate, este în căutarea unui Specialist Meta Ads talentat, cu experiență dovedită în planificarea și gestionarea campaniilor de succes. Dacă ai o abordare proactivă și îți place să obții rezultate măsurabile, te așteptăm în echipa noastră.

Candidatul Ideal:

  • Experiență relevantă în planificarea, implementarea și optimizarea campaniilor Meta Ads (minim 1 an);
  • Abilități excelente în analiza datelor și monitorizarea performanței campaniilor;
  • Cunoștințe solide în marketing strategic, tehnici și tactici de implementare a campaniilor;
  • Gândire flexibilă și proactivă, capabilă să se adapteze rapid la schimbări;
  • Capacitatea de a genera idei și soluții pentru îmbunătățirea performanței campaniilor publicitare.

Responsabilități:

  • Planificarea, implementarea și optimizarea campaniilor Meta Ads pentru o varietate de clienți din industrii diverse;
  • Atingerea și depășirea KPI-urilor stabilite pentru fiecare client;
  • Participare activă la crearea planului media și propunerea de strategii pentru a maximiza ROI-ul campaniilor;
  • Colaborarea cu echipa pentru a dezvolta conținut creativ și texte publicitare care să atragă și să convertească;
  • Monitorizarea și ajustarea campaniilor în funcție de performanță pentru a obține cele mai bune rezultate.

Ce îți oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-o agenție dinamică, alături de o echipă profesionistă;
  • Oportunități de creștere profesională;
  • Cursuri și traininguri pentru dezvoltarea profesională;
  • Pachet salarial competitiv.

Dacă ai experiență și pasiune pentru campanii de succes și vrei să faci parte dintr-o echipă dedicată, trimite-ne CV-ul tău la palamarciucristina@gmail.com.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть