Recepționst(ă) Botanica

Impuls Medicina Estetica si Laser

21 Сентября 2024

Centrul Estetic Impuls va fi bucuros sa primească in echipa sa oameni creativi si dornici, care mereu își dezvolta cunoștințele si își iubesc lucrul!

Acum are loc concursul pentru posturile:

Responsabilități:

  • Repartizarea clienților între specialiști
  • Programarea și informarea clienților despre serviciile centrului
  • Informarea clienților despre promoțiile și ofertele curente
  • Organizarea și menținerea curățeniei și ordinii în salon
  • Lucru cu casa, terminalul și documentația

Cerințe pentru candidat:

  • Cunoașterea limbii rusă și română - fluent
  • Voce plăcută, vorbire bine rostită
  • Abilitatea de a face compromisuri și de a găsi cu ușurință un limbaj comun cu toată lumea
  • Dorința de a vorbi mult la telefon
  • Cunoștințe MS Excel, Word
  • Integritate, responsabilitate pentru sarcinile atribuite
  • Încrederea personală în ceea ce faci
  • Responsabilitate si atentie

Compania vă garantează:

  • muncă stabilă
  • salariu si %
  • condiții de lucru confortabile

Sună acum: mob. 060001888, sau scrie pe e-mail: butnaru_larisa@mail.ru.

Telefon: 060001888
E-mail: butnaru_larisa@mail.ru

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть