Operator Call Center

EuroCreditBank

9 Сентября 2024

Banca Comercială din Republica Moldova angajează:

Beneficii:
  • Primă de performanță în funcție de rezultatele obținute;
  • Facilități sportive pentru promovarea unui stil de viață sănătos și activ;
  • Instruiri gratuite de formare și dezvoltare personală și profesională;
  • Proiecte inovative și ambițioase;
  • Echipă prietenoasă și un mediu de lucru profesionist.

Responsabilități:

  • Promovarea/prezentarea/descrierea/vindrea produselor și serviciilor băncii prin telefon;
  • Acordarea suportului informațional clienților bancii cât și potențialilor clienți;
  • Să contribuie la îndeplinirea obiectivelor echipei;
  • Dezvoltarea relaţiilor cu clienţii ECB şi fidelizarea lor prin serviciile oferite.
Cerinţe faţă de candidat:
  • Abilităţi de comunicare, vânzare şi negociere;
  • Studii superioare economice,
  • Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă (limba engleză un avantaj)
  • Perseverenţă în atingerea obiectivelor;
  • Experienţa anterioară de vânzare la telefon (constituie un avantaj).
Funcția este localizată în: orașul Chișinău.

Expediază CV-ul la adresa hr@ecb.md, indicând funcția pentru care candidezi.

Vor fi invitate la interviu doar persoanele selectate.

În funcție de caz, CV-ul tău ar putea fi analizat și pentru alte poziții vacante din cadrul băncii.

Îți mulțumim pentru interes și te așteptăm cu drag în echipa EuroCreditBank!

E-mail: hr@ecb.md
Telefon: 022 500-103, 022 500 - 203

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть