Мерчендайзер
Telemarket.md

21 Сентября 2024

 В связи с расширением компании срочно ищем мерчендайзера!

Обязанности:

  • По установленному плану работы посещает сетевых клиентов;
  • Следит за выкладкой максимально полного ассортимента продукции;
  • Следит за правильным размещением существующей продукции, улучшает места размещения продукции по отношению к продукции конкурентов;
  • Анализирует наличие товара на полках;
  • Производит сбор маркетинговой информации по заданию компании;
  • Обеспечивает проведение рекламных акций, промоакций.
Требования компании:
  • Опыт работы в данной области обязательно!!!
  •  Опыт приемов выкладки и рекламного оформления;
  • Свободное владение румынским и русским.
  • наличие водительских прав кат. В.
Мы предлагаем:
  • Официальное трудоустройство. График 5/2 .
  • Достойный уровень оплаты труда;
  • Ежегодный оплачиваемый отпуск.
  • Компенсация транспортных проездных для сотрудников!!!!
  • Приобретение товаров для сотрудников с скидкой до 40%!!!
  • Возможность профессионального и карьерного роста.
Откликайся и присоединяйся к нашей команде!!!
Шаг 1: Нажми «связаться без CV» и мы перезвоним в течение дня или отправь CV.
Шаг 2: Пригласим для встречи с руководителем;
Шаг 3: Оперативно вернемся с ответом и пригласим на оформление
Наш телефон: +373 68 888 906 ЗВОНИ!!!
Наш сайт: telemarket.md
Anunțăm сu extinderea companiei o recrutare URGENTĂ!!!

Drepturi:

  • Planifică gamele de produse și pregătește planurile de vânzări și stocuri împreună cu responsabilii de aprovizionare;
  • Produce planurile de amenajare pentru magazine;
  • Controlează nivelurile stocurilor pe baza previziunilor pentru sezon;
  • Folosește software specializate pentru a gestiona statistici de vânzări, produce proiecții de vânzări și a prezenta foi de calcul și grafice;
  • Monitorizează vânzările lente și ia măsuri pentru a reduce prețurile sau a seta promoții;
  • Colectează informații cu privire la reacțiile clienților la produse;
  • Analizează vânzările sezonului anterior și întocmește rapoarte despre colecțiile/produsele sezonului curent
    • Cerințe pentru candidat:
    • Capacitatea de a lucra sub presiune într-un mediu dinamic !!!
    • Abilități de luare a deciziilor și capacitatea de a planifica și stabili prioritățile
    • Abilități excelente de comunicare și negociere
    • Capacitatea de a lucra bine ca parte a unei echipe și de a construi și menține relații de lucru eficiente cu mai mulți oameni
    • Cunoștințe de operare PC
    • Creativitate
    • Încredere în sine
    • Cunoștințe despre comportamentul consumatorului
Oferim:
  • Program convenabil 5/2.
  • Compensarea legitimațiilor de transport pentru angajați!!
  • Achiziționarea de bunuri pentru angajați cu o reducere de până la 40%!!
Pasul 1: Faceți clic pe "contact fără CV" și vă vom suna înapoi într-o zi sau vă vom trimite un CV.
Pasul 2: Invitați la o întâlnire cu managerul;
Pasul 3: Vom reveni prompt cu un răspuns și vă vom invita să vă înregistrați

Numărul nostru de telefon: +373 68 888 906. SUNA!!!
Site-ul nostru: telemarket.md

068888906
hr@telemarket.md

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо