Manager Vânzări showroom de mobilă

Tandem

20 Сентября 2024

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 7 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

Compania Tandem anunță un post vacant la funcția de Manager de Vânzări în showroom-ul nostru din Chișinău.

Responsabilități:

  • Informarea clienților despre produse si promoții;
  • Participarea la elaborarea scenariilor și a ofertelor comerciale;
  • Comunicarea consecventă cu potențialii clienți pentru a îndeplini sarcinile și planurile.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Cunoașterea limbilor româna și rusă la nivel avansat;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Aptitudini de comunicare, prezentare și ofertare;

Oferim:

  • Posibilitatea de a-ți crește constant veniturile prin salariu motivant și bonusuri lunare de performanță;
  • Salariu motivant 12 000 - 18 000 + % din vânzări
  • Perspectiva afirmării într-un domeniu dinamic și modern cu colectiv tânăr și ambițios;
  • Produsele companiei la preț redus și în rate;
  • Dezvoltarea continuă;
  • Program de lucru zilnic convenabil.

Dacă sunteți interesați de acest post vacant vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email: dichii.aliona@tandem.md, indicând denumirea poziției vacante.

ATENȚIE! Vino și vizitează showroom-ul ca să poți lua mai ușor o decizie.

Vă dorim mult succes!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть