Manager Introducere Date cu Cunoștințe în Fotografie

Clinica Orthodontica

20 Сентября 2024

Angajăm:

Descrierea postului:
Căutăm un Manager Introducere Date cu abilități avansate în gestionarea și introducerea datelor, dar și cu cunoștințe de bază în fotografie. Rolul implică gestionarea eficientă a bazei de date și procesarea fotografiilor.

Responsabilități principale:

  • Introducerea și actualizarea datelor în sistemele noastre interne.
  • Asigurarea corectitudinii și acurateței informațiilor înregistrate.
  • Organizarea și gestionarea fotografiilor pacienților (retușuri minore, redimensionare etc.).
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura că toate datele vizuale sunt conforme cu protocoalele clinicii.

Cerințe:

  • Cunoștințe de bază în prelucrarea fotografiilor (Photoshop, Lightroom sau alte programe similare).
  • Atenție la detalii și abilități organizatorice excelente.
  • Abilități de comunicare și colaborare în echipă.
  • Dorință de a învăța.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță.
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Dacă ești o persoană motivată, atentă la detalii și pasionată de gestionarea datelor și fotografie, te invităm să aplici pentru această oportunitate! Trimite-ne CV-ul tău la hr.orthodontica@gmail.com.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть