Lucrator comercial sala (str. Florilor 10, str. T. Vladimirescu 8/1)

Alina Cosmetics

17 Сентября 2024

Ema Marchet (noul lant de magazine) este in cautare de

Cerințe:

  • Persoana dinamica,responsabila,serioasa;
  • Experienta in lucrul cu clientii;
  • Atentie si professionalism;
  • Abilitati matematice generale.

Responsabilitati:

  • Servirea amabila si rapida a clientilor;
  • Asigurarea ca toate produsele sunt scanate corect, iar cantitatile sunt corecte;
  • Gestiunea valorilor banesti si completare registru casa;
  • Ajuți la o organizare mai bună a magazinului.

Beneficiile oferite:

  • Posibilitatea de promovare;
  • Oportunitati de dezvoltare;
  • Tichete de masa acordat sub forma de card;
  • Salariu bun si achitat la timp;
  • Contract de munca cu toate formele legale.

Program de lucru: 2/2 zile (08.00-22.00)

Aşteptăm CV-urile dvs. la adresa Lungu.Violeta@sidalgrup.md
Telefon: 068991199

E-mail: Lungu.Violeta@sidalgrup.md
Telefon: 068991199

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть