Instalator SOFTWARE

Paymaster SRL

20 Сентября 2024

Îți place să reinstalezi Android?
"Paymaster” își extinde echipa!
Aplicați pentru RunPay Moldova chiar acum!

ÎNCURAJĂM ABSOLVENȚII UNIVERSITĂȚILOR, MASTERANZII și TINERII SPECIALIȘTI să CANDIDEZE!!!

Oferim:

  • Lucru într-o companie Fintech
  • Birou modern pe str. Aleea Gării 42
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Pachet social din prima zi de lucru
  • Salariu atractiv
  • Angajare oficială
  • Zile lucrătoare: luni – vineri
  • Oportunitate de dezvoltare în rândul profesioniștilor
  • Echipa prietenoasă și productivă

Orele de lucru: 08.00-17.00/09.00-18.00

Responsabilităţi:

  • Configurarea și intermiterea dispozitivelor Android și SuperUser
  • Reparații\Asamblare\Depanare echipamente
  • Inventarierea dispozitivelor

Cerinţe:

  • Utilizator avansat PC (configurarea sistemului de operare)
  • Configurarea și resoftarea dispozitivului Android și SuperUser
  • Cunoștințe de bază despre Reparații\Asamblare\Depanare echipamente
  • Înțelegerea principiului de funcționare al echipamentelor: PC\Laptop\Smartphones\Tablete\etc.
  • Cunoștințe avansate Windows
  • Experiență în proiecte
  • Nivel fluent de vorbire a limbilor română și rusă
  • Cunoștințele Android și ADB (Android Debug Bridge) sunt binevenite
  • Engleza tehnică este binevenită
  • Atenție, acuratețe, onestitate, muncă asiduă, responsabilitate

Expediază CV-ul indicând Proiectele finalizate, postul vacant pentru care aplici și suma salarială dorită: hr@paymaster.md / a.dumbrava@paymaster.md
0 685 44 755

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть