Contabil pe Salariu

Linella

20 Сентября 2024

LINELLA anunță post vacant la funcția de:

Căutăm un Contabil pe Salarii dedicat și organizat, cu experiență în gestionarea procesuluicomplet de salarizare. Rolul implică calcularea salariilor, administrarea beneficiilor și asigurarea conformității cu legislația muncii.

Cerințe:

  • Studii superioare în economie;
  • Experiență minim 1 an în domeniul contabilității constituie un avantaj;
  • Cunoașterea legislației muncii și a reglementărilor fiscale calculate;
  • Abilități avansate de utilizare a softurilor de contabilitate și Excel;
  • Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenii limită.

Responsabilități:

  • Calcularea corectă și la timp a salariilor angajațiilor;
  • Administrarea contribuțiilor socilale și fiscale;
  • Pregătirea și depunerea declarațiilor lunare la autorității;
  • Oferirea suport și consiliere angajaților în probleme legate de salarizare.

Oferim:

  • Salariu + bonusuri;
  • Oficiu modern;
  • Grafic de lucru de luni până vineri, de la 09:00 până la 17:30;
  • Mediul de lucru interesant în care vă veți dezvolta atît profesional cît și personal;
  • Posibilitatea de lucru într-o companie de succes cu peste 5000 de angajați.

Strada: or. Chișinău, șos. Muncești 121

Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Urmărește cele mai interesante locuri vacante pe canal telegram:

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть