Bucatar la Arena Food | Повар

Customagic

20 Сентября 2024

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova, angajează pe bază de concurs persoane active, sârguincioase pentru postul de:

V-ar plăcea să învăţaţi arta deservirii, sunteţi plin de viaţă şi uşor vă împrieteniţi cu cei din jur; vorbiţi în limbile română şi rusă? Atunci vă aşteptăm în echipa noastră!
Avem deja o echipă unită, veselă şi energică, mai sunt doar câteva poziţii libere.

Angajăm:
Chelner la Chișinău Arena

Oferim:

  • Salariu atractiv;
  • Instruire și pregătire profesională;
  • Lucru într-o echipă tînără și ambițioasă;
  • Lucru în schimburi 3/3 10.00-20.00, taxi achitat;
  • Pachet social deplin.

Cerințe:

  • Studiile sau experiența în domeniu vor constitui un avantaj;
  • Cunoștințe PC, lucrul cu aparatul de casă;
  • Orientare către oaspete și rezultat;
  • Responsabilitate, disciplină, onestitate, acuratete, amabilitate și punctualitate.

Responsabilități:

  • Pregatirea bucatelor

Asteptăm CV-ul dvs completat cu indicarea postului solicitat la adresa hr@customagic.md.
Tel. 069666793

Вы хотели бы научиться искусству обслуживания, вы полны жизни и легко заводите дружбу с окружающими; Вы говорите по-румынски и по-русски?

Тогда ждем тебя в нашей команде!

У нас уже есть сплоченный, веселый и энергичный коллектив, осталось всего несколько вакансий.

Мы предлагаем:

  • Привлекательную заработную плату;
  • Профессиональное обучение и образование;
  • Работу в молодой и амбициозной команде;
  • Работу посменно;
  • Полный социальный пакет.

Требования:

  • Образование или опыт работы в данной области будет преимуществом;
  • Компьютерные знания, работа с кассовым аппаратом;
  • Ориентация на гостя и результат;
  • Ответственность, дисциплина, честность, аккуратность, вежливость и пунктуальность.

Обязанности:

  • Обслуживание клиентов;
  • Поддержание порядка в кафе.

Ждем Ваше заполненное резюме с указанной вакансией по адресу hr@customagic.md.
Тел. 069666793.

E-mail: hr@customagic.md
069666793

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо