Asistent(a) medical(a) superioar(ă)

MedExpert

20 Сентября 2024

Suntem lideri  în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

Responsabilități:

  • Coordonează lucrul asistentelor medicale din centrele de recoltare;
  • Asigură centrele de recoltare cu materialele necesare;
  • Conlucrează cu instituțiile medicale contractate;
  • Întocmește documentația necesară;
  • Întocmește și prezintă rapoartele cerute de administrația companiei.

Cerințe:

  • Abilităţi de organizare;
  • Experienţă în funcție de asistentă medicala;
  • Studii medicale medii/superioare finisate;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
  • Calităţi excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă;
  • Acurateţe şi atenţie la detalii.

Compania oferă:

  • Reducere la toate serviciile companiei;
  • Posibilități de dezvoltare profesională;
  • Lucrul într-o echipă de profesionişti;
  • Mediu activ şi dinamic;
  • Salariul atractiv;
  • Loc de munca confortabil si modern;
  • Grafic de munca: deplin.

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV in limba română
la adresa: resurse.umane@imunotehnomed.md.
Telefon: 068690203

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть