Antrenor personal sala de forță în Durlești

Premier Fitness

20 Сентября 2024

 Fitness club „PREMIER FITNESS”, or.Durlesti

Dacă sunteți pasionat de mișcare, orientat către rezultate, știți să vă direcționați propria energie spre a obține eficiență,

iar starea emoțională a Dvs. depinde în mod direct de recunoașterea de către client a nivelului de profesionalism pe care îl aveți.

vă invităm să ne expediați CV-ul!

Responsabilități:

  • efectuarea de antrenamente promoționale, instruiri, vînzarea și efectuarea de antrenamente personale de calitate;
  • efectuarea gărzilor în sala de forță, supravegherea și acordarea de ajutor clienților.

Cerințe:

  • studii superioare sau medii de specialitate în domeniul educației fizice, pedagogiei, medicinii ori studii superioare într-un alt domeniu + deținerea titlului de candidat în maeștri ai sportului sau a unui alt titlu de calificare, deținerea certificatului de absolvire a cursurilor de perfecționare pentru instructori în sala de forță;
  • experiența anterioară în poziția de antrenor.

Aptitudini și competențe necesare:

  • cunoașterea metodologiei de elaborare a programelor individuale de antrenament, experiență în efectuarea de antrenamente personale;
  • cunoștințe elementare de anatomie, fiziologie, nutriție, cunoașterea bazelor metodologice ale efectuării antrenamentelor de forță, cunoștințe în domeniul echipamentului sportiv;
  • capacitatea de a vinde serviciile de antrenor personal.

Calități personale:

  • amabilitate, atenție, echilibrul emoțional, atitudine pro-activă, optimism, rezistență la stres;
  • abilități de comunicare, disponibilitate de a lucra în echipă, capacitatea de a însuși rapid noi cunoștințe și aptitudini;
  • orientare către dezvoltare și către obținerea rezultatelor;
  • constituție atletică.

Oferim:

  • program de lucru în ture;
  • salariul constînd din remunerarea pentru gărzile efectuate și un procent din costul antrenamentelor personale vîndute;
  • perioada de probă de 3 luni;
  • angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
  • posibilitatea de a participa la evenimentele corporative organizate pentru angajați;
  • instruire.

Selecția candidaților se va face în două etape:
1. evaluarea CV-ului însoțit de o fotografie (ce urmează a fi expediat la adresa electronică de mai jos);
2. interviul.

E-mail: director@premierfitness.md

Interviul va avea loc doar după evaluarea CV-ului! Informații la telefon nu se oferă.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть