Analist financiar (800$ - 1000$)

SmartyCon

20 Сентября 2024

Angajăm:

Responsabilități:

  • Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise;
  • Furnizarea informației necesare subdiviziunilor companiei;
  • Analizarea eficienței vânzărilor și acțiunilor promoționale, verificarea vânzări de produse;
  • Oferirea clientilor/potentialilor clienti informatii cu privire la produsele firmei;
  • Urmărirea rezultatelor reale, comparative cu cele estimate, pregătirea de concluzii;
  • Pregătirea rapoartelor și dărilor de seamă cu concluzii, constatări, bazate pe datele analizate;
  • Suport Directorului pe Vânzări pe sucursale în monitorizarea activității;
  • Lucrul cu CRM şi Excel.

Cerinţe:

  • Experienţa de lucru în domeniul relații cu client va constitui un avantaj;
  • Spirit organizatoric şi de iniţiativă, exigenţă, sociabilitate, corectitudine, aptitudini analitice;
  • Persoana responsabila, creativa, comunicabila, dinamica;
  • Competente puternice analitice;
  • Limbile româna, rusa – la nivel avansat, engleza constituie un avantaj;
  • Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet, CRM.

Oferim:

  • Program de lucru de Luni până Vineri de la 10:00-19:00;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și profesionistă, de brand internașional;
  • Lucru în oficii moderne aflate în centrul orașului;
  • Salariu fix 800$ - 1000$;
  • Pauză dulce cu ceai și biscuiți;
  • Oportunitatea de dezvoltare personală și traininguri de calificare profesională;
  • Instruire corporativă în detrimentul companiei.

Locație: Chișinău, Centru
Grafic de muncă: 10:00 - 19:00

Dacă ești interesat de oferta, expediați CV-ul cu specificarea funcției la adresa electronică: recruter_office@hrmd24.com, iar noi te vom contacta.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть