Agent Imobiliar (vânzări)
Remark Imobil

17 Сентября 2024

Ai experiență în vânzări și ești pregătit să cucerești domeniul imboiliar? Astăzi ne mărim echipa și avem nevoie de TINE!

Îți oferim:

  • Tranzacții garantate din prima lună de lucru!
  • Venituri generoase din comisioane
  • Birou modern in cel mai luxos Business Centru al capitalei
  • Instruirea personalizata și integrare în activitatea imobiliară
  • Posibilitatea de a gestiona personal programul de lucru
  • Telefon de serviciu și gadgeturi pentru activitate
  • Angajament pe termen lung

Cerințele noastre față de candidat:

  • Experiența anterioară în vînzări
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Orientare către rezultate și insistență
  • Dorința de a învăța
  • Automobil propriu
  • Cunoștințe de operare a PC
  • Experiența în domeniul real estate constituie un avantaj dar nu este obligatorie

Responsabilități:

  • Crearea unui portofoliu cu proprietăți imobiliare
  • Negocierea contractelor de prestare servicii cu vînzătorii
  • Prezentarea proprietăților din portofoliul companiei
  • Prelucrarea solicitărilor de cumpărare a imobilelor
  • Introducerea informației în CRM-ul companiei
  • Asistarea clienților în procesul de tranzacționare

Aplică aici pe platformă cu un CV sau expediază-l la e-mail: hr@remark.md.

Pentru operativitatea procesului sau pentru confirmarea condițiilor de colaborarea ne poți apela la numărul de tel. +373 788 70 888.

E-mail: hr@remark.md
Telefon: +373 788 70 888

Другие вакансии этой компании

Agent imobiliar

Supervizor de echipă

HR manager | Recruter

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть