Programator 1C
Vitra SRL

21 Septembrie 2024

ViTRA SRL - Angajează Programator 1C

Căutăm un programator 1C dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre la ViTRA SRL. Dacă ai experiență în dezvoltarea și personalizarea soluțiilor 1C, te invităm să aplici!

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și personalizarea soluțiilor software 1C conform cerințelor companiei.
  • Mentenanța și optimizarea modulelor existente în 1C.
  • Suport tehnic pentru utilizatorii 1C din cadrul companiei.
  • Integrarea soluțiilor 1C cu alte sisteme informatice.

Cerințe:

  • Experiență de lucru cu 1C: Enterprise (8.x).
  • Cunoștințe de bază în SQL și experiență în lucrul cu baze de date.
  • Abilități de analiză și rezolvare a problemelor.
  • Experiența în domeniul financiar sau contabil, constituie un avantaj.

Oferim:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiență.
  • Echipament de lucru performant.
  • Posibilitatea de a participa la proiecte complexe și inovative.
  • Instruire și dezvoltare profesională continuă.

Cum să aplici:
Trimite CV-ul tău la hr@vitra.md sau contactează-ne la 079 60 60 70 pentru mai multe detalii.

E-mail: hr@vitra.md
Tel.: 079606070

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide