Помощник юриста

Perfect Trade

13 Septembrie 2024

Приглашаем на работу:

Вакансия помощник юриста это стартовая площадка для начинающих юристов . Данная должность - это не просто разбор бумажек и курьерская работа по передаче документов в суды и прочие инстанции, а непосредственная юридическая работа бок о бок с настоящими юристами.

Вам представится возможность поработать с разными делами, разных направлений. Если у вас есть база, то мы научим вас на практике как конкретно использовать знания!

Задачи:

  • Выполнение поручений непосредственного руководителя
  • Консультация клиентов
  • Представление интересов клиента в суде (всему вас обучим)

Требования:

  • Юридическое образование (даже если вы студент , мы готовы вас принять в свою команду)
  • Грамотная устная и письменная речь на русском и румынском
  • Способность работать в режиме многозадачности

Мы предлагаем:

  • Обучение в процессе работы, повышение квалификации, карьерный рост
  • Отличный коллектив, готовый в любое время прийти на помощь
  • Зарплата: от 8000 лей
  • График работы: Пн-Пт, 09:00-17:00

Postul vacant de asistent juridic este o rampă de lansare pentru aspiranții la avocați. Această poziție nu este doar rezolvarea documentelor și munca de curierat cu privire la transferul documentelor către instanțe și alte autorități, ci o activitate juridică directă cot la cot cu avocați adevărați.

Veți avea ocazia să lucrați cu cazuri diferite, în direcții diferite. Dacă aveți o bază, atunci vă vom învăța în practică cum să utilizați în mod specific cunoștințele!

Sarcini:

  • Efectuarea instrucțiunilor de la supervizorul dumneavoastră imediat
  • Consultarea clientului
  • Reprezentarea unui client în instanță (vă vom învăța totul)

Cerințe:

  • Educație juridică (chiar dacă ești student, suntem gata să te acceptăm în echipa noastră)
  • Comunicare orală și scrisă competentă în limba rusă și română
  • Abilitatea de a face mai multe sarcini

Oferim:

  • Formare la locul de muncă, formare avansată, dezvoltare în carieră
  • Echipa grozava, gata sa ajute in orice moment
  • Salariu: de la 8000 lei
  • Program de lucru: L-V, 09:00-17:00

E-mail: nagoltrans.hr@gmail.com
060911855

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide