Operator linie vopsit (salariul 15.000 - 17.000 lei)
Vitra SRL

20 Septembrie 2024

Operator Linie de Vopsit cu Vopsea Pulbere
Căutăm un operator pentru linia de vopsit cu vopsea pulbere pentru a se alătura echipei noastre. Postul presupune gestionarea și operarea echipamentelor de vopsire automată și pregătirea elementelor pentru vopsire.

Responsabilități:

  • Operarea și întreținerea echipamentelor de vopsit.
  • Pregătirea elementelor pentru vopsire prin agățarea și scoaterea acestora de pe linie.
  • Monitorizarea procesului de vopsire.
  • Efectuarea verificărilor de calitate și ajustarea parametrilor de vopsire după necesitate.
  • Menținerea ordinii și curățeniei în zona de lucru.
  • Respectarea normelor de siguranță și a procedurilor de lucru.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în operarea echipamentelor de vopsit cu vopsea pulbere, constituie un avantaj.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona sarcinile individuale.

Beneficii:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiență și performanță.
  • Program de lucru fix.
  • Mediu de lucru dinamic și profesionist.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și instruire continuă.
  • Instruire oferită pentru operarea echipamentelor specifice.
  • Beneficii suplimentare, precum asigurare medicală și bon de masă.

Aplicare:
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email: hr@vitra.md sau să ne contactezi la numărul de telefon 079 60 60 70.

hr@vitra.md
079606070

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide