Operator Ghișeu (Chișinău)

EuroCreditBank

9 Septembrie 2024

Îți dorești o carieră de succes în domeniul bancar?
Alătură-te echipei BC„EuroCreditBank” SA în funcția de:

Beneficii:

  • Primă de performanță în funcție de rezultatele obținute;
  • Facilități sportive pentru promovarea unui stil de viață sănătos și activ;
  • Instruiri gratuite de formare și dezvoltare personală și profesională;
  • Proiecte inovative și ambițioase;
  • Echipă prietenoasă și un mediu de lucru profesionist.

Responsabilități:

  • Executarea operaţiunilor de încasare, eliberare, păstrare şi evidenţă a numerarului;
  • Gestionarea conturilor bancare;
  • Efectuarea operaţiunilor de schimb valutar;
  • Efectuarea transferurilor băneşti internaţionale;
  • Deservirea conturilor de depozit.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare sau medii de specialitate;
  • Gândire logică şi capacitate de lucru cu cifrele;
  • Abilităţi de vânzare a produselor bancare, de comunicare cu clienţii;
  • Cunoaşterea limbii române şi ruse;
  • Operare PC MS Office;
  • Responsabilitate, onestitate.

Funcția este localizată în: orașul Chișinău.

Expediază CV-ul la adresa hr@ecb.md, indicând funcția pentru care candidezi.

Vor fi invitate la interviu doar persoanele selectate.

În funcție de caz, CV-ul tău ar putea fi analizat și pentru alte poziții vacante din cadrul băncii.

Îți mulțumim pentru interes și te așteptăm cu drag în echipa EuroCreditBank!

E-mail: hr@ecb.md
Telefon: 022 500-103, 022 500 - 203

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide