Menageră | Домработница (f/m)

IMC Group

10 Septembrie 2024

IMC Group, Holding care activează cu success pe piața Republicii Moldova în domeniile B2B, Comerț și Distribuție internațională, Construcții și altele, anunță concurs pentru poziția vacantă:

Responsabilități:

  • curățenie, spălare / călcare, îngrijire, sarcini mici - casă pe pământ

Sector Buiucani, str. Dragomirna

Cerințe:

  • experiență de lucru în familii;
  • disponibilitatea recomandărilor;
  • abilități în lucrul cu toate tipurile de aparate electrocasnice moderne;
  • Salariu se discută individual la interviu.

Se dorește o persoană de încredere, punctuală,  activă,  curată, harnică, ordonată și fără vicii.
Vă rugăm să prezentați scrisori de referință/recomandare de la angajatorii precedenți.

Salariu este negociabil, se discuta la interviu. Graficul de lucru preferabil de luni până vineri.

Обязанности:

  • уборка, стирка/глажка, уход за гардеробом, выполнение мелких поручений - дом на земле

Район - Буюканы, ул. Драгомирна

Требования

  • опыт работы в семьях, наличие рекомендаций; хорошая скорость работы, старательность, чистоплотность, порядочность, навыки работы со всеми видами современной бытовой техники, трудолюбие.
  • зарплата обсуждается по итогам собеседования.

Пожалуйста, предоставьте рекомендательные письма предыдущих работодателей.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la receptie@imc.md, indicând poziția la care doriți să aplicați sau apelati la numarul de telefon 078803010.

078803010
E-mail: receptie@imc.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide