Manger Rețele Inginerești

Linella

20 Septembrie 2024

Reţeaua de magazine “Linella” anunţă post vacant la funcția:

Dacă ești o persoană dinamică, responsabilă și cu abilități excelente de coordonare, care să aducă un plus de valoare echipei noastre prin experiența și cunoștințele sale tehnice în domeniul rețelelor inginerești te invităm să te alături echipei noastre!

Cerințe:

  • Studii superioare în ingineriei (profil tehnic, instalații, construcții);
  • Experiență minim 2 ani în domeniul rețelelor inginerești (apă, canalizare, ventilație, condiționare);
  • Utilizator PC: cunoștințele Excel, MS Office;
  • Cunoașterea limbii române și rusă;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Automobil personal;
  • Cunoștințe în legislație și norme de construcții și instalații;
  • Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte.

Responsabilități:

  • Coordonarea proiectelor și a activităților legate de întreținerea și extinderea rețelelor inginerești (apă, canalizare, ventilație, condiționare);
  • Supravegherea și implementarea lucrărilor de instalare, modernizare și reparație a rețelelor;
  • Asigurarea respectării normelor tehnice și de siguranță în cadrul proiectelor;
  • Gestionarea resurselor și a bugetelor aferente lucrărilor;
  • Colaborarea cu autoritățile locale și alte părți implicate în proiecte.

Oferim:

  • Salariu stabil + sistem transparent de bonusare;
  • Echipă tănără, plină de energie și inovare;
  • Sarcini interesante și mod de lucru dinamic;
  • Mediu de lucru în care vă veți dezvolta atît profesional cît și personal.

Adresa: șos. Muncești 121

Toți candidații interesați de acest post vacant sunt rugați să transmită CV-ul pe job@linella.md.

Așteptăm CV-ul tău pe job@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide