Manager vînzări

Lucky star

20 Septembrie 2024

Suntem în căutare de:

Avem nevoie de un specialist talentat pentru poziția de manager de vînzări care la fel ca noi este pasionat de ideea dezvoltării copiilor și care ne va ajuta să creăm adevărate lumi de joc pline de farmec și magie!

Compania „KinderStar” oferă o gamă largă de servicii pentru copii, dar și mai multe produse destinate celor mici printre care colțuri de joacă, scărițe, benzi pentru balansare, tobogane, pereți suedezi și triunghiuri Pikler, toate realizate din lemn de calitate și certificate ca fiind produse naturale și ecologice. Ne dorim să-i inspirăm pe copii și să-i încurajăm să fie mereu în mișcare, să-și pună în valoare creativitatea și să se dezvolte.

Cerințe:

  • experiența anterioară în domeniul vînzărilor sau în domenii conexe (reprezintă un avantaj);
  • dragoste pentru copii și înțelegerea nevoilor lor de dezvoltare;
  • abilități de organizare și de gestionare eficientă a timpului;
  • competențe foarte bune de comunicare, capacitatea de a stabili relații de încredere cu clienții;
  • creativitate, capacitatea de a oferi soluții personalizate pentru fiecare client.

Responsabilități:

  • promovarea activă pe piață a produselor oferite de companie, atragerea clienților noi și fidelizarea celor existenți;
  • oferirea de consultații și prezentarea produselor pentru clienții potențiali accentuînd în mod deosebit beneficiile acestora și rolul lor asupra dezvoltării potențialului copiilor;
  • dezvoltarea de soluții personalizate și oferirea unor sisteme de joc complexe pentru fiecare copil în parte și în funcție de nevoile lui;
  • conlucrarea cu designerii și unitățile de producție pentru a crea produse unice și inovative;
  • organizarea de expoziții și prezentări în vederea promovării produselor la scară largă;

Oferim:

  • un salariu competitiv și bonusuri generoase pentru realizarea obiectivelor propuse;
  • un birou confortabil în incinta centrului comercial „Jumbo” dotat cu aparat de cafea;
  • program de lucru stabil;
  • suport și inspirație din partea unei echipe de profesioniști;
  • oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră în cadrul unei companii de succes.

Vino alături de noi și ajută-i pe copii să descopere o lume plină de oportunități! Expediază CV-ul la adresa electronică: evghenii@luckystar.md cu specificarea „Manager vînzări”.

Așteptăm cu drag să ne cunoaștem!

E-mail: office@kinderstar.md
Telefon: 069033479 (Eugen)
Web: https://kinderstar.md/

Alte anunțuri publicate de această companie