Manager vânzări (zona Centru)

NANU MARKET SRL

21 Septembrie 2024

Echipa de vânzări angro caută un manager de vânzări responsabil pentru colaborarea cu întreprinderile mici din zona Centru. Munca implică comunicarea cu clienții atât prin telefon, cât și la întâlniri personale, însă cea mai mare parte a activității se desfășoară din oficiul central din Chișinău, pe adresa Constructorilor 1. Dacă aveți experiență de bază în munca de birou, vă rugăm să studiați informațiile de mai jos și să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră.

Responsabilități:

  • asigurarea vînzării produselor și serviciilor oferite de către companie;
  • oferă informații despre caracteristicile tehnice și modul de folosire a produselor;
  • menține și crește portofoliului de client precum și cifrei de afaceri;
  • menține convorbiri telefonice cu clienții existenți;
  • menține și dezvoltă contactele:(conlucrarea eficientă și permanentă cu clienții).

Cerinte:

  • studii medii/superioare;
  • cunoașterea limbii de stat și ruse;
  • experiență în vînzari/servicii -constituie un avantaj;
  • permis de conducere categ. B;
  • aptitudini de comunicare/relaționare cu clienții;
  • abilități de lucru în echipă;
  • cunoștințe de operare PC.

Candidatii interesati sunt invitati sa expedieze CV-ul la urmatoarea adresa: hr@nanu.md.

Compania isi rezerva dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail: hr@nanu.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide