Manager regional (în comerț)

Blago

19 Septembrie 2024

Rețeaua BLAGO angajează:

Compania "Lombard BLAGO GROUP SRL" caută un manager regional responsabil și calificat pentru o colaborare pe termen lung.

Responsabilități:

  • Coordonarea și supervizarea activităților operaționale din regiunea Chișinău și Sud.
  • Asigurarea respectării politicilor și procedurilor companiei în toate operațiunile regionale.
  • Monitorizarea performanței echipelor locale și oferirea de feedback și suport pentru îmbunătățirea acesteia.
  • Identificarea și rezolvarea problemelor operaționale și comerciale în regiune.
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura alinierea obiectivelor și optimizarea proceselor.
  • Dezvoltarea și implementarea de strategii pentru îmbunătățirea eficienței și productivității în regiune.

Cerințe:

  • Experiență minimă de 2 ani în supervizarea echipelor și gestionarea operațiunilor, de preferat în domeniul vânzărilor.
  • Abilități excelente de leadership și comunicare.
  • Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii rapide și eficiente.
  • Cunoștințe solide despre piața locală și tendințele din regiunea Chișinău și Sud.
  • Disponibilitate pentru deplasări frecvente în regiunea alocată.

Oferim:

  • Salariu competitiv (discutat la interviu)
  • Angajare oficială.
  • Ticheta de masă.
  • Posibilități de creștere profesională.

Pentru mai multe informații despre companie și rol, vizitați site-ul nostru la www.blago.md.

Candidatii interesati de aceasta oferta sunt invitați să aplice CV-ul la adresa de e-mail hr@blago.md.

E-mail: hr@blago.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide