Manager achiziții la Smadshop

SMADSHOP.MD

20 Septembrie 2024

SMADSHOP.MD! ÎȚI PROPUNEM SĂ LUCREZI CU NOI!

Ca manager achiziții la Smadshop, veți avea ocazia să vă dezvoltați și să lucrați într-un mediu dinamic și competitiv. Acum este oportunitatea dumneavoastră să faceți parte dintr-o echipă care pune accent pe inovare și excelență.

Cerințele față de candidat:

  • Posezi abilități excelente de comunicare și convingere;
  • Abilitatea de a lua decizii rapide și de a gestiona eficient timpul;
  • Cunoștințe de operare PC și pachetul Office.
  • Responsabilitățile candidatului:
  • să dezvolte, implemteze și să monitorizeze strategii de achiziție;
  • să negocieze contracte cu furnizorii;
  • să urmărească evoluția pieței și a noilor tendințe în scopul optimizării costurilor;
  • să colaboreze strâns cu departamentul de vânzări și marketing pentru a asigura că produsele sunt disponibile pentru vânzare în timp util.

Oferta companiei:
Smadshop oferă:

  • Un salariu competitiv;
  • Pachet de beneficii atractiv: asigurare de sănătate, training-uri, team-building-uri;
  • Oportunități de creștere profesională;
  • Program de lucru full-time;
  • Un mediu de lucru plăcut în Chișinău, Centru.

Dacă sunteți o persoană ambițioasă, orientată spre rezultate și ați dori să vă alăturați echipei Smadshop, vă invităm să ne trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei rabota.md.

Vă garantăm că "CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei rabota.md".

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide