Logist

Artgranit

20 Septembrie 2024

HAI ÎN ECHIPA ARTGRANIT!

Logist

Fii Colegul nostru în funcția de Logist.

Ne-am înțelege de minune dacă deții:

  • Abilități de planificare, coordonare și organizare;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Capacitate de lucru individual și în echipă;
  • Experiență de lucru în Bitrix-ar constitui un avantaj;

Responsabilități:

  • Contactarea clienților privind planificarea activităților de livrare a produselor Art-Granit;
  • Contactarea clienților privind planificarea activității de instalare a comenzii;
  • Realizarea graficului zilnic de livrari, instalari;
  • Transmiterea graficului către soferi -expeditori;
  • Eliberarea produselor Art-Granit catre clienti cu ridicare personala;
  • Analiza zilnică și raportarea privind realizările activităților;

Benefiicii:

  • Salariu competitiv în funcție de experiență și competențe: de la 13500 lei;
  • Telefon și abonament de telefonie mobile;
  • Bonusuri in dependenta de performanta, la zi de nastere si sarbatori;
  • Oferim instruire si teambuildinguri;
  • Alte beneficii pe care le vei descoperi dacă te alături echipei noastre.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr@artgranit.md; 069000527.

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

E-mail: hr@artgranit.md
Telefon: 069000527

Alte anunțuri publicate de această companie