Fierar Betonist

LOID CONSTRUCTION SRL

21 Septembrie 2024

Angajăm:

LOID CONSTRUCTION SRL caută Fierar Betonist sau o echipa de Fierari Betonisti cu experiență.

Postul implică lucrul în Chișinău, Botanica și presupune un program full-time.

Cerințe:

  • Experiență minimă de 2 ani în domeniul construcțiilor ca Fierar Betonist;
  • Precizie la detalii și măsurători;
  • Persoană responsabilă și fiabilă.

Responsabilități:

  • Fierarul Betonist va fi responsabil de realizarea, montarea și repararea structurilor sau componentelor structurilor din metal și beton.
  • Aceasta implică măsurarea, tăierea, asamblarea și sudarea structurilor metalice, dar și respectarea tuturor normelor de siguranță și securitate în muncă.

Oferta:

  • LOID CONSTRUCTION SRL oferă un salariu atractiv, de la 13000 MDL, un mediu de lucru dinamic și posibilități reale de promovare.

Alăturându-vă echipei noastre, veți avea șansa să vă dezvoltați cariera într-un mediu profesional și colaborativ.

Email: loid.cont@gmail.com
Telefon: 079445542

Alte anunțuri publicate de această companie