Content Manager

Comsales Grup

20 Septembrie 2024

Fondată în anul 2006, «Comsales Grup» a ajuns una dintre principalele companii de inginerie industrială, specializată în construcția și proiectarea obiectelor industriale, agroindustriale și comerciale.
Anunță angajarea de:

Compania noastră este în căutarea unui Content Manager talentat și creativ pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești pasionat de crearea și gestionarea conținutului de calitate, ai abilități excelente de comunicare și ești mereu la curent cu cele mai noi tendințe în marketingul digital, te așteptăm în echipa noastră!

Ce îți oferim:

  • Salariu motivant și achitat la timp;
  • Regim de lucru- luni-vineri de la 9:00 până la 18:00;
  • Loc de muncă confortabil pentru un lucru productiv;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică si profesionistă;
  • Fructe pentru energie și muncă productivă.

Important!:
Vei avea posibilitatea de dezvoltare profesională:

  • Experimenta în marketing, implimenta idei care îți trec prin cap;
  • Vei vedea cum se realizează ideile și cum decurg procesele în marketing;
  • Participa la cursuri instruiri în domeniu;
  • Acces la literatură de specialitate;
  • Reprezenta compania la diferite evenimente.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiei de conținut pentru diverse canale de comunicare (website, social media, etc.)
  • Crearea și editarea conținutului atractiv și relevant, adaptat pentru diferite platforme și audiențe;
  • Scrierea corectă, fără greșeli gramaticale a textelor și descrierea produselor pe site;
  • Gestionarea și actualizarea calendarului editorial;
  • Analiza eficienței conținutului, evaluarea nivelului de loialitate al clienților și dezvoltarea recomandărilor pentru îmbunătățirea indicatorilor;
  • Monitorizarea tendințelor de pe piață pentru a îmbunătăți constant calitatea conținutului creat.

Te invităm la noi dacă:

  • Cunoști limbile română, rusă și engleza - un avantaj;
  • Experiență în crearea și gestionarea conținutului;
  • Abilități excelente de scriere și editare în limba română;
  • Cunoștințe solide de SEO și practici de optimizare a conținutului;
  • Experiență în gestionarea platformelor de social media și a sistemelor de gestionare a conținutului;
  • Creativitate, atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită;
  • Abilități de organizare și gestionare a proiectelor;
  • Cunoștințe MS Office (Power Point, Word), Facebook, soft-uri de redactare a imaginilor.

Dacă toatea acestea sunt despre tine și ești interesat, transmite-ne CV-ul  la adresa: hr@comsales.md și noi te vom contacta!

E-mail: hr@comsales.md
069838884

Alte anunțuri publicate de această companie