Cofetar la Patiseria Covrigo

Rodals

19 Septembrie 2024

Suntem în căutare de:

Locație: Patiseria Covrigo, Str. Zelinski 7, Chișinău

Descriere: Patiseria Covrigo caută un cofetar talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ai o experiență solidă în domeniul cofetăriei și ești entuziasmat să lucrezi într-un mediu prietenos și creativ, te invităm să aplici pentru poziția noastră de cofetar.

Responsabilități:

  • Prepararea diverselor produse de cofetărie conform standardelor Patiseriei Covrigo
  • Asigurarea calității și prezentării estetice a produselor finite
  • Menținerea igienei și curățeniei în zona de lucru conform regulamentelor sanitare

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în domeniul cofetăriei, preferabil într-un mediu similar
  • Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă
  • Atitudine pozitivă și dorință de a învăța și dezvolta abilități noi

Beneficii:

  • Pachet salarial de 12.000 lei net
  • Orar de lucru: Luni-Vineri, 7:30 - 17:30
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unei patiserii renumite
  • Mediu de lucru plăcut și colegial

Cum să aplici: Te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email resurseumane@rodals.md sau să ne contactezi la numărul 078444488 pentru mai multe detalii.

Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu tine!

resurseumane@rodals.md
078444488

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide