Barman (wine bar)

Angajăm:

Despre noi: https://berdshotel.com/ru/

CHELNER BERD′S HOTEL *****– membru  ACCOR GROUP
MICHELIN Guide din 01.03.2023

Misiunea BERD’S DESIGN HOTEL este: de a oferi fiecărui oaspete o experiență unică și memorabilă, care se reflectă în deviza hotelului: CREĂM AMINTIRI/CREATING MEMORIES
Fiecare angajat are un rol esențial pentru succesul BERD′S

CERINȚE:
  • Experiență anterioară în rol de Barman;
  • Empatie și deschidere spre Oameni;
  • Responsabilitate și deprinderi de time management;
  • Atitudine pro activă;
  • Cunoaste limba romana, rusa, engleza
RESPONSABILITĂȚI:
  • Promovează standartele de ospitalitate marca BERD'S;
  • Prepararea băuturilor alcoolice și non alcoolice conform tehnologiei și standardelor BERD'S;
  • Evidenţa și aprovizionare cu produse necesare funcționării barului;
  • Efectuează achitările și lucru cu aparatul de casă;
  • Grijă de oaspeți pe toată durata șederii acestora.
OFERIM:
  • Curs teoretic și practic de inițiere în domeniu;
  • Salariu competitiv fix+ % din vânzări;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitatea de creştere profesională.
Ți a plăcut oferta? Transmiteți CV- ul hr@berdshotel.com.

hr@berdshotel.com
+(373) 061085544 HR Manager
www.berdshotel.com
bld. Dmitrie Cantemir 12

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide