Aparatist la tratarea termică a mezelurilor

Nivali Prod SRL

18 Septembrie 2024

Renumita companie autohtonă de producere și comercializare a cărnurilor și mezelurilor Combinatul de Carne “Nivali-Prod“ S. R. L. angajează:

Atribuțiile funcției:

  • setarea,operarea și supravegherea utilajelor pentru prepararea mezelurilor

Cerințe:

  •  Experiență în domeniu va constitui un avantaj
  •  Abilitatea de auto-organizare, coordonare, control și monitorizare;
  •  Abilități de luare a deciziilor în mod operativ

Condiţii de muncă:

  •  Program de lucru - munca în schimburi
  •  Pachet social deplin
  •  Perspectivă de avansare în carieră

AmplasareaCriuleni, Dubăsarii Vechi (oferim transport tur-retur)

Persoanele cointeresate pot transmite CV-ul la e-mail: hr@nivalli.md cu menționarea: “Operator utilaje“.

Telefon de contact: 068686498, 068686483.

E-mail: hr@nivalli.md
Telefon: 068686498, 068686483

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide