Ajutor-Depozitar 10000-14000 net

Rost Import

21 Septembrie 2024

„ROST IMPORT” - fondat în anul 2010.
Lider în domeniul importului și distribuției de jucării și accesorii pentru copii.

Cerințe:
  • Dorinta de-a lucra;
  • Conditie fizica buna.

Responsabilităţi:

  • Depozitarea corecta a marfii in depozit conform Rutelor de Livrare;
  • Eliberarea corecta a marfii din depozit conform Rutelor de Livrare.
Oferim:
  • Program de muncă stabil: L-V 9.00-18.00;
  • Salariu FIX, ATRACTIV si ACHITAT LA TIMP;
  • Stabilitate si posibilitate de dezvoltare personala;
  • Bonusuri lunare conform KPI-ul personal;
  • Mediu linistit si placut de lucru;
  • Colectiv tinar si plin de energie pozitiva;
  • Cursuri si traininguri de crestere profesionala achitate de catre companie.
Vă așteptăm cu mare drag în echipa noastră, sa impartim bucuria copilariei impreuna!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide