Administrator magazin

Local

16 Septembrie 2024

Rețeaua magazinelor LOCAL angajează

În legatură cu largirea rețelei comerciale Local anunțăm deschiderea postului vacant pentru funcția Administrator magazin.

Posturile deschise pe locații: Chisinau, Durlești, Cricova, Orhei, Singerei, Cantemir, Stefan Voda, Cainari, Colibasi, Nisporeni, Soldanesti, Ungheni, Ialoveni, Ceadir-Lunga.

Responsabilități de bază:

  • Plasarea comenzilor de marfă pentru magazin către furnizori;
  • Organizarea și repartizarea lucrului în sala comercială;
  • Monitorizarea și aplicarea în vînzare a promoțiilor;
  • Efecturarea procesului de incasare in magazin;
  • Soluționarea întrebărilor parvenite de la cumpărători.

Cerințe:

  • Studii superioare – economie, comerț, administrare;
  • Experiența în comerț, într-un post similar sau inferior este obligatorie;
  • Capacitatea de a organiza activitatea echipei și ziua personală de muncă;
  • Comunicare fluentă în limba română și rusă;
  • utilizator independent PC - MS Office (Execl, Word), program contabil UNA (va fi un avantaj);
  • Persoană responsabilă și flexibilă la graficul de muncă.

Garantăm:

  • Angajare oficială și pachet social deplin;
  • Salariul achitat în termen, parte fixa si bonus pentru rezultate lunare;
  • Perspectiva de creștere în carieră în postul de Manager magazin;
  • Premii pentru angajarea „prietenilor” în companie;
  • Grafic de muncă în ture 2 zile lucrătoare (8-22) / 2 zile libere;
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă tînără și activă.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică recruting@imensitate.md.

E-mail: recruting@imensitate.md
Telefon: 069998469 / 068259990

Alte anunțuri publicate de această companie